CTAM20C2
DigiKeys produktnummer
1436-1322-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CTAM20C2
Beskrivelse
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enkel åpning Buntebånd – holdere og fester Svart Skrue, #10
Kategori
Størrelse/dimensjon
0,80" L x 0,40" B x 0,20" H (20,3mm x 10,2mm x 5,1mm)