10-09-A-0203-C-4-08-4-T er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
9 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
10-09-A-0203-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-09-A-0203-C-4-08-4-T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
10-09-A-0203-C-4-08-4-T
Beskrivelse
1MM PITCH FFC, 9 CONTACTS, A TYP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
7,992" (203,00mm)
Emballasje
Boks
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)