10-09-A-0203-C-4-08-4-T-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
Nytt produkt
9 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
10-09-A-0203-C-4-08-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-10-09-A-0203-C-4-08-4-T-HF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
10-09-A-0203-C-4-08-4-T-HF
Beskrivelse
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 CON
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
7,992" (203,00mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)