05-18-D-0203-A-4-06-4-T er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
18 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
05-18-D-0203-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-18-D-0203-A-4-06-4-T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-18-D-0203-A-4-06-4-T
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 7.99"
Detaljert beskrivelse
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
7,992" (203,00mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)