TSX-3225 25.0000MF18X-G0
DigiKeys produktnummer
SER4375TR-ND - Tape og spole (TR)
SER4375CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SER4375DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF18X-G0
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 20pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 25.0000MF18X-G0 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±18ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)