CS-044-054.0M
DigiKeys produktnummer
CW852TR-ND - Tape og spole (TR)
CW852CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CW852DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CS-044-054.0M
Beskrivelse
CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
54 MHz ±15ppm Krystaller 8pF 20 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS-044-054.0M Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
20 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
54 MHz
Frekvensstabilitet
±25ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±15ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)