PDUMH20NET2LX
DigiKeys produktnummer
PDUMH20NET2LX-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PDUMH20NET2LX
Beskrivelse
PDU SWITCHED 1.9KW 120V 8 5-15/2
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PDU (strømdistribusjonsenhet) Hylle, Horisontal
Kategori
Kontakt - AC-inngang
NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Produsent
Eaton Tripp Lite
AC-uttak
8
Emballasje
Bulk
Kontakt - AC-utgang
NEMA 5-20R
Delestatus
Aktiv
Spenning - inngang
100V, 120V, 127V
Type
PDU (strømdistribusjonsenhet)
Kabinettmateriale
Metall
Monteringstype
Hylle, Horisontal
Ledningslengde
12' (3,66m)
Strøm - maks
20A