PDUMH15NET2LX
DigiKeys produktnummer
PDUMH15NET2LX-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PDUMH15NET2LX
Beskrivelse
PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5-
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PDU (strømdistribusjonsenhet) Hylle, Horisontal
Kategori
Overbelastningsbeskyttelse
Ingen
Produsent
Eaton Tripp Lite
Kontakt - AC-inngang
NEMA 5-15P
Serie
AC-uttak
8
Emballasje
Bulk
Kontakt - AC-utgang
NEMA 5-15R
Delestatus
Aktiv
Spenning - inngang
100V, 120V, 127V
Type
PDU (strømdistribusjonsenhet)
Kabinettmateriale
Metall
Monteringstype
Hylle, Horisontal
Ledningslengde
12' (3,66m)
Strøm - maks
15A