XLR-16R2507-R er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
500 F (EDLC) superkondensatorer 16.2 V Modul, Skruterminaler 1,7mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
How to correctly size a Supercapacitor
Low Voltage XVM-16 and XTM-18 Supercapacitor energy storage modules
XLR-16R2507-R
DigiKeys produktnummer
283-XLR-16R2507-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XLR-16R2507-R
Beskrivelse
CAP MODULE 500F 16.2V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,7mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Utdatert
Kapsling
Modul, Skruterminaler
Kapasitans
500 F
Størrelse/dimensjon
16,386" L x 2,646" B (416,20mm x 67,20mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
6,925" (175,90mm)
Nominell spenning
16.2 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C