MFBA2V2012-102-R
DigiKeys produktnummer
283-MFBA2V2012-102-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-MFBA2V2012-102-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-MFBA2V2012-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MFBA2V2012-102-R
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Detaljert beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 1,5A 150mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell strøm (maks)
1,5A