APXG200ARA470ME61G
DigiKeys produktnummer
565-4532-2-ND - Tape og spole (TR)
565-4532-1-ND - Båndavsnitt (CT)
565-4532-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APXG200ARA470ME61G
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 µF 20 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 15000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APXG200ARA470ME61G Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
15000 Hrs ved 105°C
Produsent
Chemi-Con
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.8 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Type
Polymer
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Kapasitans
47 µF
Overflatemontering, størrelse
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
20 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm