HCM1305-4R7-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM1305-4R7-R |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 12A 12.7 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 12,7mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 27A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 12,7mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,197" (5,00mm) |