HCM1104-4R7-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1104-4R7-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1104-4R7-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1104-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1104-4R7-R
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 8.5 A 20mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
15A
DC-motstand (DCR)
20mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)