HCM1104-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-3547-2-ND - Tape og spole (TR)
283-3547-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-3547-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1104-1R0-R
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 18 A 3,3mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
28A
DC-motstand (DCR)
3,3mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)