SRP1038A-1R0M
DigiKeys produktnummer
SRP1038A-1R0MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP1038A-1R0MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP1038A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP1038A-1R0M
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 18 A 3,3mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRP1038A-1R0M Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
3,3mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
20 ved 100kHz
Serie
Frekvens - selvresonant
47MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
trommelkjerne, trådviklet
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Strøm - metning (Isat)
36A