CSAB1040A-1R0M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB1040A-1R0MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB1040A-1R0MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB1040A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB1040A-1R0M
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 21.5A 3.3 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 21.5 A 3,3mOhm maks 2-SMD Lav DCR, lavt tap
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSAB1040A-1R0M Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
3,3mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Funksjoner
Lav DCR, lavt tap
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
2-SMD
Toleranse
±20%
Leverandørens enhetsforpakning
1040
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,394" L x 0,453" B (10,00mm x 11,50mm)
Strøm - metning (Isat)
28A
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)