HCM0703-220-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM0703-220-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM0703-220-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM0703-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0703-220-R
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 2.3A 148.8 MOHM
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.3 A 148,8mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
3A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
148,8mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)