HB1325-2R5156-R
DigiKeys produktnummer
283-3127-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HB1325-2R5156-R
Beskrivelse
CAP 15F -10% +30% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 50mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
15 F
Størrelse/dimensjon
0,531" dia (13,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,118" (28,40mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm ved 100Hz