CHZ-2R5156R-TW
DigiKeys produktnummer
4688-CHZ-2R5156R-TW-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CHZ-2R5156R-TW
Beskrivelse
2.5V 15F 12.5*25 EDLC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 30mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 85°C
Produsent
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Pose
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
15 F
Størrelse/dimensjon
0,492" dia (12,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,043" (26,50mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm ved 1kHz