HB1020-2R5505-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
CDA (Zhifengwei Technology)
På lager: 115
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
5 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 100mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HB1020-2R5505-R
DigiKeys produktnummer
283-3124-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HB1020-2R5505-R
Beskrivelse
CAP 5F -10% +30% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
0,413" dia (10,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,878" (22,30mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm ved 100Hz