DGH505Q2R7
DigiKeys produktnummer
338-DGH505Q2R7-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DGH505Q2R7
Beskrivelse
CAPACITOR 5F -10%, +30% 2.7V TH
Detaljert beskrivelse
5 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 70mOhm ved 1kHz 1500 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 85°C
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm ved 1kHz