BK1-MDP-6-25-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
6.25 A 500 V AC 250 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BK1-MDP-6-25-R
DigiKeys produktnummer
283-BK1-MDP-6-25-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1-MDP-6-25-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 6.25A 500VAC/250VDC
Detaljert beskrivelse
1,5kA AC, 2kA DC
Smelting I²t
64.0
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0225 Ohms