BK-MDP-6-25-R er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
6.25 A 500 V AC 250 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BK-MDP-6-25-R
DigiKeys produktnummer
283-BK-MDP-6-25-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK-MDP-6-25-R
Beskrivelse
FUSE 3AB 500VAC T-DELAY 6.25A
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Emballasje
Boks
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
1,5kA AC, 2kA DC
Smelting I²t
64.0
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0225 Ohms