BZX84C5V6
DigiKeys produktnummer
4878-BZX84C5V6TR-ND - Tape og spole (TR)
4878-BZX84C5V6CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-BZX84C5V6DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C5V6
Beskrivelse
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 5.6 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84C5V6 Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
40 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 2 V
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±5%
Effekt - maks
300 mW