BZX84C3V3
DigiKeys produktnummer
4878-BZX84C3V3TR-ND - Tape og spole (TR)
4878-BZX84C3V3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-BZX84C3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C3V3
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84C3V3 Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±5%
Effekt - maks
300 mW