2BZX84C13 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Diotec Semiconductor
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener – matriser 1 par felles anode 13 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
2BZX84C13
DigiKeys produktnummer
4878-2BZX84C13TR-ND - Tape og spole (TR)
4878-2BZX84C13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-2BZX84C13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2BZX84C13
Beskrivelse
DIODE ZENER ARRAY 13V SOT-23-3
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
2BZX84C13 Modeller
Kategori
Effekt - maks
300 mW
Produsent
Diotec Semiconductor
Impedans (maks) (Zzt)
30 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
1 par felles anode
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
13 V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Toleranse
±5%