SMAZ15-13 er utgått og føres ikke lenger av DigiKey.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 136 195
Datablad
Similar
SMC Diode Solutions
På lager: 5 396
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
onsemi
Comchip Technology
Dioder – Zener 15 V 1 W ±5% Overflatemontering SMA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AC
SMAZ15-13
DigiKeys produktnummer
SMAZ15DITR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAZ15-13
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 1W SMA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
SMAZ15-13 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 11.4 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.2 V @ 200 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SMA
Effekt - maks
1 W
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
10 Ohms