SMAZ15-13-F
DigiKeys produktnummer
SMAZ15-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAZ15-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAZ15-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAZ15-13-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 1W SMA
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 15 V 1 W ±5% Overflatemontering SMA
EDA-/CAD-modeller
SMAZ15-13-F Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 11.4 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.2 V @ 200 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±5%
Effekt - maks
1 W
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
10 Ohms