SMAJ28CA-13-F
DigiKeys produktnummer
SMAJ28CA-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ28CA-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ28CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ28CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 8,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMA
EDA-/CAD-modeller
SMAJ28CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,8A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V