SBR8A60P5-13
DigiKeys produktnummer
SBR8A60P5-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
SBR8A60P5-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SBR8A60P5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SBR8A60P5-13
Beskrivelse
DIODE SBR 60V 8A POWERDI5
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 8A Overflatemontering PowerDI™ 5
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
620 mV @ 8 A
Produsent
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerDI™ 5
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 175°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
8A