DMTH10H009LPS-13
DigiKeys produktnummer
31-DMTH10H009LPS-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-DMTH10H009LPS-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-DMTH10H009LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMTH10H009LPS-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V PWRDI5060
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 14A (Ta), 100A (Tc) 1,5W (Ta), 125W (Tc) Overflatemontering PowerDI5060-8
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
40.2 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2309 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
1,5W (Ta), 125W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PowerDI5060-8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8mOhm ved 20A, 10V