DMC2004DWK-7
DigiKeys produktnummer
DMC2004DWKDITR-ND - Tape og spole (TR)
DMC2004DWKDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMC2004DWKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMC2004DWK-7
Beskrivelse
MOSFET N/P-CH 20V 0.54A SOT363
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 20V 540mA, 430mA 250mW Overflatemontering SOT-363
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
550mOhm ved 540mA, 4.5V
Produsent
Diodes Incorporated
Vgs(th) (maks) ved Id
1V ved 250µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
150pF ved 16V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
250mW
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
N- og P-kanal
Monteringstype
Overflatemontering
FET-egenskap
Logikknivåport
Kapsling
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Drain til Source-spenning
20V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-363
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
540mA, 430mA