BZT52C30-7 er utgått og føres ikke lenger av DigiKey.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 98 291
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
På lager: 7 354
Datablad
Similar
Comchip Technology
onsemi
Nexperia USA Inc.
onsemi
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±7% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZT52C30-7
DigiKeys produktnummer
BZT52C30-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C30-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
BZT52C30-7 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 21 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Toleranse
±7%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms