BZT52C2V4LP-7
DigiKeys produktnummer
BZT52C2V4LPDITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C2V4LPDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT52C2V4LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C2V4LP-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 2.4V 250MW 2DFN
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 2.4 V 250 mW ±8% Overflatemontering X1-DFN1006-2
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±8%
Leverandørens enhetsforpakning
X1-DFN1006-2
Effekt - maks
250 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms