F1206HB30V024TM
DigiKeys produktnummer
5673-F1206HB30V024TMTR-ND - Tape og spole (TR)
5673-F1206HB30V024TMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5673-F1206HB30V024TMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
F1206HB30V024TM
Beskrivelse
SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 30A
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 A AC 24 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 1206 (3216 metrisk)
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
300A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Smelting I²t
270.0
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
cURus
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B x 0,038" H (3,20mm x 1,60mm x 0,97mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0012 Ohms