BZT52C18LP-7 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 11 705
Datablad
Dioder – Zener 18 V 250 mW ±6,41% Overflatemontering X1-DFN1006-2
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZT52C18LP-7
DigiKeys produktnummer
BZT52C18LP-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C18LP-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT52C18LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18LP-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 250MW 2DFN
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±6,41%