CZRQR52C18-HF
DigiKeys produktnummer
CZRQR52C18-HF-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CZRQR52C18-HF
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 125MW 402
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 125 mW ±5% Overflatemontering 0402
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CZRQR52C18-HF Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
0402
Effekt - maks
125 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
50 Ohms