BZT52C18-7 er utgått og føres ikke lenger av DigiKey.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 72 118
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Direkte
Comchip Technology
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Central Semiconductor Corp
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±6% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZT52C18-7
DigiKeys produktnummer
BZT52C18-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C18-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
BZT52C18-7 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Toleranse
±6%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms