BZT52C18-7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZT52C18-7 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 18 V 500 mW ±6% Overflatemontering SOD-123 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BZT52C18-7 Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 12.6 V |
Produsent | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Delestatus Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±6% | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123 |
Effekt - maks 500 mW | Baseproduktnummer |
Impedans (maks) (Zzt) 45 Ohms |