BAS40W-06-7-F
DigiKeys produktnummer
BAS40W-06FDITR-ND - Tape og spole (TR)
BAS40W-06FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS40W-06FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS40W-06-7-F
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles anode 40 V 200mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BAS40W-06-7-F Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Diodes Incorporated
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
5 ns
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 nA @ 30 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 125°C
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
200mA (DC)
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 40 mA