AP63205QWU-7
DigiKeys produktnummer
31-AP63205QWU-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP63205QWU-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP63205QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP63205QWU-7
Beskrivelse
IC REG BUCK 5V 2A TSOT23-6
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 5V 1 Utgang 2A SOT-23-6 tynn, TSOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP63205QWU-7 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
32V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Frekvens - omkobling
1,1MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-6
Spenning - inngang (min)
3,8V