AP63203QWU-7
DigiKeys produktnummer
31-AP63203QWU-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP63203QWU-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP63203QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP63203QWU-7
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 2A TSOT23-6
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 2A SOT-23-6 tynn, TSOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP63203QWU-7 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
32V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
1,1MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-6
Spenning - inngang (min)
3,8V