PMC-48V150W1BA er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Delta Electronics
På lager: 48
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 9
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 85 – 264VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-48V150W1BA
DigiKeys produktnummer
1145-1069-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PMC-48V150W1BA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
PMC-48V150W1BA Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
91%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Utdatert
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, PFC, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
7,01" L x 3,82" B x 1,50" H (178,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Spenning - utgang 1
48V
Standardnummer
50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Strøm - utgang 1
3.125 A