PMR-48V150W1AT
DigiKeys produktnummer
1145-PMR-48V150W1AT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PMR-48V150W1AT
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 158W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 90 – 264VAC Inngang
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
94%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C (med effektminskning)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
5,08" L x 3,82" B x 1,18" H (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Spenning - utgang 1
48V
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Strøm - utgang 1
3.3 A