PACSR28010S er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Delta Electronics
På lager: 77
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 10,5A 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Delta Electronics PACSR Series AC-DC Modules | Digi-Key Daily
PACSR28010S
DigiKeys produktnummer
941-1795-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PACSR28010S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 294W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Effektivitet
93%
Delestatus
Utdatert
Størrelse/dimensjon
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
28V
Strøm - utgang (maks)
10,5A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
294 W