PACSR28018S
DigiKeys produktnummer
941-1796-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PACSR28018S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 18A 85 – 265VAC Inngang
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Effektivitet
93%
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
28V
Strøm - utgang (maks)
18A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
504 W