PACSR12025S
DigiKeys produktnummer
941-1791-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PACSR12025S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 25A 85 – 265VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Delta Electronics
Funksjoner
Justerbar utgang, Bæreplate, Fjernanalyse, Universalinngang
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Emballasje
Boks
Effektivitet
91,5%
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Kapslet
Kapsling
10-DIP-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12V
Vekt
0,529 lb (240,00 g)
Strøm - utgang (maks)
25A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
300 W