PACSR12042S
DigiKeys produktnummer
941-1792-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PACSR12042S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 504W
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 42A 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PACSR12042S Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Effektivitet
91%
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
12V
Strøm - utgang (maks)
42A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
504 W