DSTL-0418-24
DSTL-0418-24
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSTL-0418-24
DigiKeys produktnummer
1144-1298-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSTL-0418-24
Beskrivelse
SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontinuerlig Driftsolenoid (magnetventil) Lukket ramme (skyv), Rørformet Type 0,125" (3,18mm) Slaglengde 24VDC Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSTL-0418-24 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
1.4 W
Produsent
Delta Electronics
DC-motstand (DCR)
407Ohm
Serie
Monteringstype
Chassismontering
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Ledninger med kontakt
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,504" dia x 0,689" L (12,80mm x 17,50mm)
Teknologi
Elektromekanisk
Diameter - aksel
0,156" (3,97mm)
Type
Lukket ramme (skyv), Rørformet
Akseldetalj
Rund
Driftssyklus
Kontinuerlig
Vekt
0,029 lb (13,15 g)
Nominell spenning
24VDC
Baseproduktnummer
Slaglengde
0,125" (3,18mm)