DSML-0224-24
DSML-0224-24
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSML-0224-24
DigiKeys produktnummer
1144-1324-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSML-0224-24
Beskrivelse
SOLENOID PULL PULSE 24V
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Puls Driftsolenoid (magnetventil) Åpen ramme (trekk) Type 0,200" (5,08mm) Slaglengde 24VDC Chassismontering
EDA-/CAD-modeller
DSML-0224-24 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
13 W
DC-motstand (DCR)
44Ohm
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Størrelse/dimensjon
0,910" L x 0,280" B x 0,330" H (23,11mm x 7,11mm x 8,38mm)
Diameter - aksel
0,130" (3,30mm)
Type
Åpen ramme (trekk)
Akseldetalj
Rund
Driftssyklus
Puls
Vekt
0,012 lb (5,44 g)
Nominell spenning
24VDC
Baseproduktnummer
Slaglengde
0,200" (5,08mm)